PROJEKTAVIMAS:

Pastatų projektavimas

Komercinės ir visuomeninės paskirties pastatai;

Pramonės ir sandėliavimo paskirties pastatai;

Individualūs gyvenamieji namai;

Poilsio paskirties pastatai;

Pagalbiniai ūkio paskirties pastatai;

Inžinerinių tinklų projektavimas

Vandentiekis, buitinės ir lietaus nuotekos;

Šildymas ir vėdinimas;

Teritorijų planavimas

Detalieji planai;

Žemės sklypų padalinimas sujungimas, žemės paskirties pakeitimas;

Ūkininko ūkio sodybos parinkimo projektų rengimas.

Energinio efektyvumo skaičiavimas

A klasės namų energinio vertinimo skaičiavimas;

A+  klasės namų energinio vertinimo skaičiavimas;

A++  klasės namų energinio vertinimo skaičiavimas;

STATYBA:

Mūriniai namai

rekosta_k_stasycio_firma_583_693

UAB „Rekosta“ atestuota LR aplinkos ministerijos. UAB „Rekosta stato gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus (visuomeninės paskirties objektus, įvairios paskirties karkasinių konstrukcijų statinius, prekybos centrus, gamybinius pastatus), tvarko teritorijų aplinką, atnaujina senus pastatus. „Namai LT“ bendradarbiaudami su „Rekosta“ koordinuoja pastatų projektavimą, taip pasiekiame maksimaliai racionalų galutinį rezultatą. Plačiau apie „Rekosta“ žiūrėkite čia.

Liktinių klojinių namai

velox-logo copy

Namai LT“ bendradarbiauja su „Velox“  atsotvais Lietuvoje projektuodami pastatus, taip pasiekiami maksimaliai racionalūs galutiniai rezultatai. Plačiau apie „Veloks“ žiūrėkite čia.

Skydiniai - šiaudiniai namai

Untitled-3„Modulina“ specializacija – šiaudinių skydų gamyba. Mūsų partneriai gamina šiaudinius skydus skirtus namų sienoms, perdangoms, stogams. Skydų karkaso gamybai yra naudojamos dvitėjinės sijos arba pačių gaminamas specialus medinis karkasas. Šiaudai karkase suspaudžiami iki reikiamo tankio specialios įrangos pagalba, kuri leidžia pagaminti šiaudinį skydą, atitinkantį pagrindinius šilumos, garso ir kitus konstrukcinius reikalavimus. „Namai LT“ bendradarbiaudami su „Modulina“ koordinuoja pastatų projektavimą, taip pasiekdami maksimaliai racionalų galutinį rezultatą. Plačiau apie „Modulina“ žiūrėkite čia.